Čo sú vernostné programy

pomáhajú zvýšiť lojalitu zákazníkov k vašej značke, zvýšiť predajné čísla vašej spoločnosti a odmeňovať zákazníkov za ich vernosť

Awards

Industry Recognition

Enterprise IT Agency
of the Year

Clutch

Industry Award
IT Agency of the Year

Corporate Awards

Global IT Agency
of the Year

Search Engine Land

Pomôžem vám vytvoriť vernostný program aj pre vaše podnikanie

tvorca vernostného programu

V roku 2013 som dostal nápad, že vytvorím sýstem na správu vernostného programu, pretože som veril, že vernostný program je najlepším spôsobom ako dosiahnúť vyšší obrat v podnikaní. Čím viac som vedel o tom, ako fungujú vernostné programy, tým viac som bol presvedčený, že je to služba pre každé jedno podnikanie. Bez ohľadu na veľkosť firmy základný princíp fungovania zostáva stále rovnaký. Cieľom každého podnikania je proces zakladania, riadenia a rozvíjania podniku s cieľom dosahovať zisk. Cieľom akéhokoľvek vernostného programu je stimulovať lojalitu zákazníkov, zlepšiť ich angažovanosť a v konečnom dôsledku zvýšiť zisk.

Benefito preverilo od jeho vzniku v roku 2013 množstvo malých aj veľkých spoločností. Niekoľko z nich benefito implemetovali ako jediný softvér, ktorý používajú – čo zjednodušuje prácu a šetrí náklady.

Vytvorím vám vernostný program podľa vášho odvetvia, zákazníkov a veľkosti vašej spoločnosti. Naplánujem jeho spustenie a implementujem ho do Benefita alebo použijem druh sofvéru, ktorý budete potrebovať.

Napríklad maloobchodné podniky môžu uprednostňovať programy založené na bodoch kvôli vysokej frekvencii nákupov, zatiaľ čo letecké spoločnosti a hotely sa často rozhodujú pre viacúrovňové programy, aby odmenili a udržali si svojich hodnotných zákazníkov.

vacancies

Výhody vernostného programu

Firmy hľadajú vernostné programy, ktoré im pomôžu získať a udržať zákazníkov. Preto by si sa mal zamerať na to, ako tvoj vernostný program pomôže firmám dosiahnuť tieto ciele. Zameraj sa na výhody, ktoré tvoj program ponúka, a zdôrazni ich v texte.

1
Google analytics certificates
1
Books read
1m
Leads generated
copyright

Top icon box

Imagination is more important than knowledge. Imagination encircles the world.

copyright

Top icon box

Imagination is more important than knowledge. Imagination encircles the world.

Photography

Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence

Photography

fix your eyes on perfection and you make almost everything speed towards it.

Front Side

popis popispopis popispopis popispopis popispopis popispopis popispopis popis

vacancies

Ako to funguje

Firmy chcú vidieť, ako tvoj vernostný program funguje v praxi. Preto by si mal zahrnúť niekoľko príkladov, ktoré ukazujú, ako tvoj program pomohol iným firmám získať a udržať zákazníkov.

1 +
Lives changed throught builds
1
Google analytics certificates
1
Books read
1m
Leads generated

Ako vám viem pomôcť

Join our mission to provide industry-leading digital marketing services to businesses around the globe – all while building your personal knowledge and growing as an individual.

Menu